Privatumo politika

1. Slapukų naudojimas:

Norėdamas pirkėjui ar elektroninės parduotuvės lankytojui pasiūlyti visavertes elektroninėje parduotuvėje siūlomas paslaugas, elektroninėje parduotuvėje administratorius naudoja sisteminius slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant atpažinti ankstesnį elektroninės parduotuvės lankytoją, nustatyti elektroninės parduotuvės puslapio kalbą, identifikuoti vartotojo sesiją, sesijos raktą, taip pat siekiant identifikuoti ir ištaisyti elektroninėje parduotuvėje esančias klaidas.

Informacijos apie www.groziostudijaok.lt interneto svetainės naudotojus apsauga mums yra labai svarbi, todėl labai stengiamės, kad Jūs galėtumėte jaustis saugūs, kai pateikiate savo duomenis, norėdami naudotis mūsų el. parduotuve. Šiame Privatumo užtikrinimo politikos pareiškime paaiškiname taisykles ir Jūsų asmens duomenų tvarkymo procesą.

2. Bendra informacija:

MB„KRIOLBEAUTY“ (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir/ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Duomenų valdytojo rekvizitai:

MB „KRIOLBEAUTY“Įm. kodas 305703315, PVM kodas LT100013904014, Adresas: Žirmūnų g. 27, 09105 Vilnius

El. paštas: uzsakymasok@gmail.com.

3. Duomenų tvarkymo tikslas:

MB „KRIOLBEAUTY“ tvarko svetainės naudotojų asmens duomenis, siekdama tinkamai vykdyti sutartis, sudarytas elektroninės parduotuvės interneto svetainėje www.groziostudijaok.lt (toliau – svetainė). Tai reiškia, kad tokie duomenys reikalingi:

- registruojantis svetainėje;

- sudarant sutartį;

- atliekant atsiskaitymus;

- pristatant naudotojo užsakytas prekes;

- naudotojui naudojantis tomis vartotojo teisėmis, kurios jam gali būti suteiktos (pvz., teise nutraukti sutartį, teise gauti teisės aktais nustatytą garantiją).

Jei sutikote gauti informaciją apie naujas prekes ir specialius pasiūlymus (naujienlaiškius), MB „KRIOLBEAUTY“ tvarko Jūsų duomenis, norėdama atsiųsti Jums bendrovės parengtą komercinę informaciją, pavyzdžiui, informaciją apie specialius pasiūlymus ar nuolaidas.

MB „KRIOLBEAUTY“ tvarko toliau nurodytus asmens duomenis:

Registruojantis ir perkant svetainėje:

- vardas ir pavardė;

- el. pašto adresas;

- telefono numeris;

- adresas.

4. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas

4.1. Jūs galite nenurodydami jokios priežasties bet kada atšaukti savo sutikimą. Jūs galite atšaukti savo sutikimą dėl konkrečiu tikslu tvarkomų duomenų, pvz., galite atšaukti sutikimą gauti komercinę informaciją arba galite atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis bet kokiu tikslu. Jei atšauksite savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis bet kokiu tikslu, svetainėje esanti Jūsų naudotojo paskyra bus panaikinta ir mes nebetvarkysime Jūsų duomenų. Atšauktas sutikimas nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams;

4.2. Jūs galite nenurodydami jokios priežasties bet kada prašyti, kad mes ištrintume Jūsų duomenis. Prašymas ištrinti duomenis nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams. Duomenų ištrynimas reiškia, kad svetainėje esanti Jūsų naudotojo paskyra bus panaikinta, o mes nebetvarkysime Jūsų duomenų;

4.3. Jūs galite bet kada pareikšti prieštaravimą, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiek visa apimtimi, tiek konkrečiu tikslu. Toks prieštaravimo pareiškimas nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams. Prieštaravimo pareiškimas reiškia, kad svetainėje esanti Jūsų naudotojo paskyra bus panaikinta, o mes nebetvarkysime Jūsų duomenų;

4.4. Jūs galite prašyti, kad mes ribotume Jūsų asmens duomenų tvarkymo trukmę arba apimtį, o mes vykdysime Jūsų pageidavimą. Toks prašymas nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams;

4.5. Jūs galite bet kada prašyti patikslinti ar ištaisyti Jūsų asmens duomenis.

4.6. Dėl duomenų keitimo, atnaujinimo ar sutarties nutraukimo reikia kreiptis el.pašto adresu:

Asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) Nr. 2016/679 nuostatomis.

Jūs savo sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis duodate visiškai savanoriškai, tačiau nedavę sutikimo negalėsite prisiregistruoti svetainėje ir joje pirkti.

Jūs turite toliau nurodytas su mūsų atliekamu Jūsų asmens duomenų tvarkymu susijusias teises:

uzsakymasok@gmail.com

5. Asmens duomenų saugojimo laikas

Mes saugome Jūsų duomenis tol, kol panaikinama svetainėje esanti naudotojo paskyra. Naudotojo paskyra gali būti panaikinta Jums prašant, atšaukus sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis, pareiškus prieštaravimą, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, arba paprašius, kad duomenys būtų ištrinti.

6. Pavedimas tvarkyti asmens duomenis

6.1. MB „KRIOLBEAUTY“ gali pavesti tvarkyti asmens duomenis verslo partneriams, jei tai būtina sandoriams įvykdyti, pavyzdžiui, paruošti Jūsų užsakytas prekes ir jas išsiųsti.

6.2. Naudotojų asmens duomenys jokiais būdais nebus perduodami trečiosioms šalims, išskyrus perdavimą šiame Privatumo užtikrinimo politikos pareiškime nurodytais tikslais, o tai visų pirma reiškia, kad jais nebus dalijamasi su kitais subjektais tam, kad trečiosios šalys galėtų platinti reklaminę medžiagą.

6.3. Svetainės naudotojų asmens duomenys už Europos Sąjungos ribų neperduodami.

6.4. Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis „PAYSERA“ platforma, kurios valdytojas –

Paysera LT, UAB

Įmonės kodas: 300060819

Adresas: Pilaitės pr. 16, Vilnius, Lietuva

El. paštas: dpo@paysera.lt

7. Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

8. Naujienlaiškis:

Jūs galite prenumeruoti mūsų naujienlaiškius nurodę savo eL. pašto adresą ir sutikę, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi komercinės ir reklaminės informacijos gavimo tikslais. Mes siunčiame naujienlaiškius, norėdami informuoti Jus apie naujausius pasiūlymus (pvz., specialius pasiūlymus ar nuolaidas). Jūs galite bet kada atsisakyti gauti naujienlaiškius nusiuntę el. laišką adresu uzsakymasok@gmail.com

9. Slapukai:

Svetainėje naudojami slapukai. Slapukai yra maži failai, kurie leidžia naršymui internete naudojamiems įrenginiams (pvz. kompiuteriui, išmaniajam telefonui) išsaugoti konkrečią informaciją, susijusią su naudojamu įrenginiu. Slapukų registruojama informacija naudojama, pavyzdžiui, reklamos ir statistikos tikslais, taip pat norint pritaikyti svetaines prie individualių poreikių. Jūs galite keisti slapukų nustatymus savo interneto naršyklėje. Jei nustatymų nekeisite, slapukai bus išsaugoti įrenginyje. Pakeitus slapukų nustatymus gali būti apribotas svetainės funkcionalumas.

10. Duomenų saugumo užtikrinimas pirkimo metu.

Informuojame, kad sąskaitos informacijos ir mokėjimo inicijavimo paslaugas Jums suteiks „Paysera“ vadovaudamasi šių paslaugų teikimo taisyklėmis.https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/sutartys/mip-taisykles-2020

11. Asmens pateiktų duomenų atšaukimas.

Informuojame, kad sąskaitos informacijos ir mokėjimo inicijavimo paslaugas Jums suteiks „Paysera“ vadovaudamasi šių paslaugų teikimo taisyklėmis.https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/sutartys/mip-taisykles-2020

Pirkėjas turi teisę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų, kreipdamasis į pardavėją adresu: MB „KRIOLBEAUTY“Įm. kodas 305703315, PVM kodas LT100013904014, Adresas: Žirmūnų g. 27, 09105 Vilnius
el. paštas uzsakymasok@gmail.com